28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2021



Írd ide hozzászólásod:

totyak
totyak [445]
Szerintem a lekörözött autók elengedéséhez sem Verstappennek, sem a Red-Bullnak nem volt köze. Ennyi erővel Hamilton ellen is ugyanúgy lehetne óvni ebben a témában.
A másik kérdéses eset talán jogos, közvetlenül egymás mellett gurultak és szerintem is volt egy pont, ahol Verstappen Hamilton elé csúszott, de nem gondolnám, hogy ezzel bármilyen előnyt szerzett. Számtalanszor előfordult már ilyen. Szerintem olyanszíntű büntetést nem fog Verstappen kapni, ami befolyásolná a végeredményt.
ufodani
ufodani [17764]
Kezdődik a játszma a fehér asztalnál: óvást nyújtott be a Merci.
A lekörözött autók elengedését kérdőjelezték meg, ill. Verstappen előzését, mikor Ham újraindulása előtt bement mellé és egy pillanatra meg is előzte őt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Világbajnok Max Verstappen!

Vissza

Fórumszabályzat