28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal



Írd ide hozzászólásod:

Balanses
Balanses [2136]
Szerk.: Viszont szerencsére csak ritkán csinálja, amúgy teljesen játszható.
Hopszi
Balanses
Balanses [2136]
Alapból szerintem semmi baj nincs az irányítással, csak néha bebuggol, ami már kurva idegesítő. Viszont szerencsére csak ritkán csinálja, de amikor nem, akkor teljesen játszható.

Engem ami jobban zavar azaz Ui elnagyoltsága. Majdnem fél képernyőt kitakarja. Persze lehet rajta állítani, de csak nagyobbra lehet venni, kisebbre nyilván nem. Illetve nem lehet normálisan kizoomolni, kis költői túlzással élve majdhogynem be kell költözni a karakter seggébe.
Remélem ezeket hamar javítják, ezektől eltekintve Pc-n egész kellemes időtöltés.
jawsika
jawsika [4149]
Ez amúgy egér-billentyűzettel borzalom...

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat