Jövő héten magyar nagydíj.
Remélem hogy legalább azon a kanyargós vékony pályán sikerül a Ferrarinak egykettőzni, mert hát a szezon második fele akkor nem igazán lesz izgalmas, ha a Ferrarinak legjobban fekvő pályán nem sikerül összehozni mindezt.
De Szingapúrban és Japánban is illene majd annak idején jól teljesíteniük, mert így az lesz a vége hogy a Mercedes elcsípi a 2. helyet konstruktőriben.
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.