28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2021



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Most nézem, ennyire lusta sz@rok voltunk, hogy nem is nyitottunk külön topikot az idei, 2022-es szezonnak?
SMBX-fan
SMBX-fan [2679]
Jövő héten magyar nagydíj.
Remélem hogy legalább azon a kanyargós vékony pályán sikerül a Ferrarinak egykettőzni, mert hát a szezon második fele akkor nem igazán lesz izgalmas, ha a Ferrarinak legjobban fekvő pályán nem sikerül összehozni mindezt.

De Szingapúrban és Japánban is illene majd annak idején jól teljesíteniük, mert így az lesz a vége hogy a Mercedes elcsípi a 2. helyet konstruktőriben.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Vissza

Fórumszabályzat