Hamarosan Alonso és Hamilton is követni fogja szerintem, de persze nem idén. (Alonso tippeim szerint 2024-ben, Hamilton pedig 2025-ben fog szerintem kivonulni az F1-ből)
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.