Fórum » Konzolok, konzolos játékok
God Of War
Én erre emlékszem, hogy a harangeltalálós részeknél és sok harcnál teljesen kivoltam idegileg és abba akartam hagyni. De pár hónapos volt még csak a PS és atombéna voltam a kontrollerrel. Remélem most már jobban fog menni. Szeretném látni, hogy milyen élmény nagy tv-n 60 FPS-el. Gondolkoztam a PC verzión, de ahogy néztem összehasonlító videókat, szinte csak az árnyékkezelésben tűnik ki és nagyon szépen helytáll a PS5-ös változat a mai napig.
Nekem életem top1 game-je úgy, hogy a korábbi játékokkal nem játszottam. Azt hittem, a Witcher 3-t nem fogja semmi letaszítani a trónról. Ami a legérdekesebb, hogy az első végigjátszás alatt, bár éreztem, hogy ez szuper, még nem volt meg az az érzés, hogy ez a number one. És amikor vége lett, és eltelt 2-3 hét, akkor érett be. Azonnal ültem le elé újra, és azóta négyszer, vagy ötször kitoltam. Csak az Arkham Asylum (érzésre az olyan 10-12 run lehet) az, amit ennél többször játszottam ki. Óriási csalódás volt, amikor kiderült, hogy az eredetileg trilógiának tervezett sorozatból csak két rész lesz, és a Ragnarök után új vizekre eveznek. Nem örülök ennek, úgy érzem, hogy ez nem egy AC franchise, itt nem az a lényeg, hogy most akkor rohanjunk Egyiptomba, meg Japánba, meg az inkák közé. De hát mit lehet tenni.
Ami a legfontosabb, hogy kapjunk egy jó, nehéz, hosszú, tartalmas gamet, ami hosszú időre le tud kötni. Az előzőnek egy hibája volt: az acsik. Sem nehézségre, sem NG+-ra, sem semmilyen extra dologra nem járt acsi. Illetve, ha egészen őszinte akarok lenni, akkor nekem Muspelheim és Nilfheim sem tetszettek. Nilfheim még csak-csak, az ötletesebb volt, de alapból gyűlölöm ezeket a score-attack, meg challenge-map stílusú dolgokat. Az Arkham Asylumban is mindig 100%-ra megyek, Riddlert is kiszedem, de challenge-mapra nem megyek soha. Egyszer ki lett acsizva, azóta nem járok oda. Az ilyesmit valamivel (nem tudom ám, mivel) jó lenne kiváltani.
Ami a legfontosabb, hogy kapjunk egy jó, nehéz, hosszú, tartalmas gamet, ami hosszú időre le tud kötni. Az előzőnek egy hibája volt: az acsik. Sem nehézségre, sem NG+-ra, sem semmilyen extra dologra nem járt acsi. Illetve, ha egészen őszinte akarok lenni, akkor nekem Muspelheim és Nilfheim sem tetszettek. Nilfheim még csak-csak, az ötletesebb volt, de alapból gyűlölöm ezeket a score-attack, meg challenge-map stílusú dolgokat. Az Arkham Asylumban is mindig 100%-ra megyek, Riddlert is kiszedem, de challenge-mapra nem megyek soha. Egyszer ki lett acsizva, azóta nem járok oda. Az ilyesmit valamivel (nem tudom ám, mivel) jó lenne kiváltani.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Csak terítékre kerül második alkalommal is az ősz folyamán, hogy a fene vinné el.... 



Hangulatbomba
És a Do you wanna date my avatar? csajjal.
(Azért ő is öregedik, szörnyű az élet.)
És a Do you wanna date my avatar? csajjal.
(Azért ő is öregedik, szörnyű az élet.)Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
