28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Még a monacot el is lehet engedni, utána a zvezda lesz oda-vissza számunkra a sorozat legfontosabb meccsei. De jó lenne onnan 4 pont!

Szenvedély nélkül a foci halott.

szbszig
szbszig [33649]
Bešić és Tokmac teljesítményének különösen örülök, mert korábban szerettem őket. De az egész csapat nagyot ment ma, úgyhogy nem is nagyon fair senkit kiemelni szerintem. Szóval most mindennel és mindenkivel elégedett vagyok megint. A forgatókönyv sem lehetett volna sokkal izgalmasabb meg emlékezetesebb, kiállítással, csomó videózással, meg nem adott góllal, na meg a többször is leszakadó esővel. Már csak azt remélem, hogy végre egyszer a jó teljesítmény kitart a következő meccsre is, mert idén a nemzetközi kupában a nagy győzelmek után mindig valami minősíthetetlen játék jött.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

quervo
quervo [2161]
Most kell Besic-mezt venni, amíg lehet kapni. Óriási volt, amit a csapat ma produkált!

Vissza

Fórumszabályzat