) a Platinum Edition... Bár a vizsgaidőszak miatt még nem tudtam elmélyülni ebben, de barónak ígérkezik.Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
) a Platinum Edition... Bár a vizsgaidőszak miatt még nem tudtam elmélyülni ebben, de barónak ígérkezik.Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.