Viszont egyelőre inkább nem tetszik az új (hős)rendszer, mint igen. Kevésbé érzem kockázatosnak egy karakter elvesztését és kevésbé kötődök hozzájuk, mert a run végén úgyis elveszítem. Emlékszek az előző részben mennyire vigyázni kellett egy-egy magas szintű hősre, itt meg legrosszabb esetben újrakezdem a kört és lehet még jobban is járok vele.
Illetve annyi kiegészítés, hogy steamen az előző rész birtokosai némi akcióval juthatnak hozzá, potom 29,24€ a játék, a hétfői árfolyamon ez kicsivel 11ezer alatt volt nekem
Csak ha már szóba került az árazás....az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
