jawsika: Rossz a példa, én mind a kettőt kidobnám
Csak az egyiket a szemétbe, a másikat feletetném a környék macskáival
De igen, tudom, érdekes a játékokhoz való hozzáállásom. Viszont az a bizonyos cím egyrészt alapból hátrányból indul és nem látom, hogy az engem legjobban taszító dolgon kívül mit adna, mint játék... De ha látom valahol 20 EUR alatt akkor bepótolom

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
