A hatalmas nagy "jóbarátai" simán nézték éveken át forgatás közben a leépülését! Fel se merült hogy leállnak/cserélik, mert féltek hogy nem lesz annyi a csekken nélküle! De ja most baszott nagy a szomorúságuk...csak aztán ne legyen még 2-3 Netflix visszaemlékezős jajdejóvoltadrogossalaforgatás reúnió a megmaradt botoxosokkal!
Teljes döbbenet. Gyerek- és fiatalkorom egyik legmeghatározóbb, legkedvencebb sorozata volt a Jóbarátok, az egyetlen olyan sorozat, amit kétszer néztem végig. Nyugodjon békében!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"