28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Pont a fő ismertetőjegye a masszív függőségnek, hogy kívülről nem tudsz egy függő emberre hatni. Még a szaros cigiről sem tudod külsősként leszoktatni az embereket. Másrészt nem voltunk ott a stábban, nem voltunk a baráti körében, rohadtul nem láttunk bele abba, hogy a színfalak mögött ki, hogy, mennyire próbált segíteni. Nyilván minden halálhírkor előjönnek az álszentek, de ha meg nem nyilvánít senki részvétet, akkor meg az a baj.

Mindegy, RIP.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Nem is mondtam, hogy az ő hibájuk. Az már inkább, hogy azóta többen is hangoztatták mennyire próbáltak rajta segíteni! Persze! De azért rehabra nem lett elzavarva akkoriban. A full stáb nézte ahogy csont soványra fogy valamelyik évadban. De ugye a szerződés meg a nagy siker "sajnos" nem engedte hogy beavatkozzanak...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Dark Archon
Dark Archon [11834]
Azért nehogymár a kollégák hibája legyen, hogy porcukrozott. Meg honnan tudod, hogy nem próbáltak meg segíteni rajta? De elsősorban a családja dolga lett volna, viszont az is hiába, ha ő maga nem akarja.

Búcsúzóul meg most mit írjanak? Nem mintha számítana, tutira nem olvassa.

Dark Archon

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
A hatalmas nagy "jóbarátai" simán nézték éveken át forgatás közben a leépülését! Fel se merült hogy leállnak/cserélik, mert féltek hogy nem lesz annyi a csekken nélküle! De ja most baszott nagy a szomorúságuk...csak aztán ne legyen még 2-3 Netflix visszaemlékezős jajdejóvoltadrogossalaforgatás reúnió a megmaradt botoxosokkal!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Azért azt lehetett korábban is tudni, hogy kb 30 éve iszik/drogozik elég keményen.
A jóbarátok alatt 1 szezon volt, amikor tiszta volt.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Barthezz
Barthezz [54711]
Teljes döbbenet. Gyerek- és fiatalkorom egyik legmeghatározóbb, legkedvencebb sorozata volt a Jóbarátok, az egyetlen olyan sorozat, amit kétszer néztem végig. Nyugodjon békében!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Matthew Perry, 54 évesen

Vissza

Fórumszabályzat