Persze, ezt én is tudtam, ahogy olvastam a hírt, nah mondom, ez lett akkor a sok alkohol vége. De ettől még ledöbbentett, mert a semmiből jött a hír, nem volt látványos leépülés. Mármint nyilván leépült, de messze nem haldoklott. A halála előtt is még volt valami meccse valamilyen csapatban. Ítélkezni meg nem szabad sem felette, sem a társai felett, mert nem tudhatunk minden körülményt. A szeretethiány, amiről mesélt, masszívan bele tudja hajtani az embert ilyen függőségekbe, hiába tudja ő is, hogy ez nem jó út. Sajnos nagyon közeli tapasztalatom van róla a családomon belül, mennyire nem lehet ezt megállítani sehogy külsőleg.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"