Nem is gondoltam, hogy már 60 felett van, de így is nagyon korán és váratlanul ment el. Több DJ szettjén is személyesen ott voltam, az egyik Balaton Sound-os szettje különösen megmaradt az emlékezetemben. De Akváriumban, valamint az azóta lebontott Dürer-kertben is sokat játszott ismertebb külföldi dnb előadók előtt vagy után. Leginkább a zenei változatosság miatt kedveltem a szettjeit, szinte minden stílust rendszeresen belekevert, amit akkoriban hallgattam és szerettem, mindig meg tudott lepni. Naprakész zenéket és nagy klasszikusokat is rendszeresen játszott. Nélküle már nem lesz ugyanaz a bass orientált stílusok hazai zenei élete. Nyugodjon békében!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
