28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
18.án szombaton megtörtént a Musk féle Starship rakéta 2.próba fellövése, ami most full sikeres ( jó részben csak ) volt. Csak emlékeztetőül, az áprilisi teszten a hordozórakéta nem tudott lekapcsolódni, ráadásul akkor nem indult be az összes hajtómű sem, majd letért a pályájáról és 'megönmegsemmisítették' .
Ezzel szemben most az összes hajtómű, mind a 33 végig üzemképes maradt, szépen levált a hordozórakéta, viszont nem sokkal ezután ez felrobbant, ami végül is "csak" annyit jelent, h nem tudott visszanavigálni a földre, azaz az újrahasznosítása így zéro. Kövi majd a 3. teszt.
Maga a kilövés 2:34:10-től

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat