I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Star Wars Jedi: Survivor
Canon része Cal, így biztosan nem lesznek döntések a harmadik játékban sem. (Maximum egy non-canon befejezést tudok elképzelni, amennyiben az lesz az utolsó Jedi játék.)
63 óra, meglett a 100% is, egyedül 2-3 echo-t nem szedtem már fel a Koboh-n a legvégén, már addigra kicsit elegem is lett a játékból a Bounty Hunteres oda-vissza utazgatások miatt. A sztori... beteszem spoilerbe, hátha más is idetéved aki késéssel kezd neki...
SPOILER
Összességében nem volt rossz, a Jedha még mindig egy bugtenger, bele se merek gondolni milyen volt megjelenéskor, a nehézség pont kellemes volt így Jedi Masteren (nekem). Utóbbit háromszor vettem le, a két duplabossos Force Teart elég volt megcsinálni padawanon is, illetve a főboss-nál visszatettem Knightra, mert már untam az utolsó fázisos spamjét.
SPOILER
- Bodét eltaláltam az elején
A vicc az, hogy mire a tényleges árulásra sor került már elkönyveltem, hogy csak rossz volt az első megérzésem. Amikor meg kergetem a bázison simán annak drukkoltam, hogy Cal engedje el őket. Ahhoz képest a legvégén rendesen megőrült.
- Cere halálát sajnáltam, amikor elküldte BD-t már lehetett sejteni mi lesz belőle, de a második átvezetőnél én azt hittem el tud menekülni. Így az egész annyira felesleges volt. Nem lett volna elég megölni Cordovát?
- Cal és a sötét oldal: valahogy várható volt, hogy megbillen, már a prológus alatt is elég dühös volt az Inkvizítorra. Aztán Cere halála, az árulás, adta magát. Ahhoz képest amikor ténylegesen váltott az meg súlytalan volt. És a végén Merrin rászól és rögtön meggondolja magát. Furcsa nah, ha lesz harmadik rész (?) akkor remélem ott megoldják, hogy lehessen dönteni és irányt választani.
A vicc az, hogy mire a tényleges árulásra sor került már elkönyveltem, hogy csak rossz volt az első megérzésem. Amikor meg kergetem a bázison simán annak drukkoltam, hogy Cal engedje el őket. Ahhoz képest a legvégén rendesen megőrült.
- Cere halálát sajnáltam, amikor elküldte BD-t már lehetett sejteni mi lesz belőle, de a második átvezetőnél én azt hittem el tud menekülni. Így az egész annyira felesleges volt. Nem lett volna elég megölni Cordovát?
- Cal és a sötét oldal: valahogy várható volt, hogy megbillen, már a prológus alatt is elég dühös volt az Inkvizítorra. Aztán Cere halála, az árulás, adta magát. Ahhoz képest amikor ténylegesen váltott az meg súlytalan volt. És a végén Merrin rászól és rögtön meggondolja magát. Furcsa nah, ha lesz harmadik rész (?) akkor remélem ott megoldják, hogy lehessen dönteni és irányt választani.
Összességében nem volt rossz, a Jedha még mindig egy bugtenger, bele se merek gondolni milyen volt megjelenéskor, a nehézség pont kellemes volt így Jedi Masteren (nekem). Utóbbit háromszor vettem le, a két duplabossos Force Teart elég volt megcsinálni padawanon is, illetve a főboss-nál visszatettem Knightra, mert már untam az utolsó fázisos spamjét.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]