Btw az ünnepek alatt jópárat ki is hagytam, azokat majd még pótolom."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Btw az ünnepek alatt jópárat ki is hagytam, azokat majd még pótolom."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"