28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

Aribeth
Aribeth [2791]
Teljes mértékben egyetértek, és ennek kapcsán még egy utolsó Ron/Nick részemről: reggeli

- Why would anyone ever eat anything besides breakfast food?
- People are idiots, Leslie.

(Hetekig tudnék élni a rántotta különféle verzióin, egészen az epehólyagom garantált befuccsolásáig. )
MattMatthew
MattMatthew [11937]
Bátor dolog hasábolót venni... vagy botor! Most jól megkívántam, hogy beszélünk róla!

Reggelire a jól bevált kelet európai reggelit tolom: fekete kávé és cigi, azzal a csavarral, hogy cigi helyett inkább egy kis tejszínt teszek a kávéba!
Amúgy ebédre darált hús / máj pöri + mozzarella mert az könnyen előkészíthető, szállítható, melegíthető. Este próbálok variálni, ha van akciós steak, vagy lazac. Tojás leves ha van csontlevem. Esetleg virsli, de az ilyesmi processed dolgokat próbálom kivezetni. Plusz yoghurt tortát csinálok zselatinnal, áfonyával meg dióval.

@Aribeth Minden Ron és a kaja jelenet kincs!

Man literally too angry to die

david139
david139 [18730]


Ettem vegán békönt is már, kb. olyan az íze, mint a békönös csipsznek, szóval még nem a igazi. De az állagot meg a sülésnél felpöndörödést egészen belőtték

De főleg olyanok hiányoznak amiket zöldség alapú kajálásnál sem/alig kéne enni, sült krumpli, chips, tészta, torta, ropi

Na ja, nemrég vettem egy krumpli hasábosító eszközt, azóta kicsit rászoktam a sültkrumplira

De te most akkor reggelire is pörköltöt nyomsz, vagy hogy van ez?

I wish I could have known about the view from halfway down

MattMatthew
MattMatthew [11937]
A "hamburgeredhez" csak ennyit...

Amúgy ja, sok íz kiesik. Igazából a tiszta carnivore nem hiszem, hogy menne. Magvakról nem hiszem, hogy le tudnék jönni. Jó kis pirított mandula rágcsának! Egy jó pörit is hagymában jó indítani.
Viszont bizonyos szempontból mégis változatos. Keresni kell boltot ahol van bárány meg belőség, ma zúza és szív pörköltet csináltam. Májat is többet készítek. Tojást előtte nem toltam sokat, most meg igen.
De főleg olyanok hiányoznak amiket zöldség alapú kajálásnál sem/alig kéne enni, sült krumpli, chips, tészta, torta, ropi. Azért nem az az érzés szokta megcsapni az embert, hogy úgy ennék egy kis zellert spenóttal!

Man literally too angry to die

david139
david139 [18730]
A mai hamburgeremet falatozva az villant be, hogy szegény ragadozó diétások még ezt sem ehetnek. Kíváncsi leszek, hogy nem válik-e hamar unalmassá @MM

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat