28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Ez gyakorlatilag a Gulag. Sarkköri hideg, ahol a rabokat válogatott módszerekkel kínozzák, ütik, verik, kiterelik őket a szabadba egy kis vízágyúzásra. Ruhát nem kapnak, orvosi ellátást nem kapnak. Navalnijnak is kijutott a "jóból", és még éheztették is, többször lebetegedett. Ezt még egy 20 éves szervezet sem bírná ki. Ilyen elnyújtott haláltusa után könnyen lehet elég egy séta is, kvázi meghalni küldték oda.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

tniki82
tniki82 []
Azt írják séta közben lett rosszul... kit tudja...

Vissza

Fórumszabályzat