28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Na mivan? Románoknak se szóltak hogy mi a realitás? Égnek 1-el máris, de mégse szarták össze magukat? Szobi figyeltek remélem! Így is lehetne!!! Nem utólag fogadkozni meg kimagyarázni a lagymatag nulla teljesítményt!

Kíváncsi lennék az előzetes oláh sajtóra! Vajon ott is előre felszopják az ellenfelet hogy mennyi klasszissal jobb? Vagy esetleg magukkal foglalkoznak és a maximumot akarják látni? Mert ennyi lenne az elvárás ugye...ki lehetne esni 0 pontal szépen is csakszólok...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat