Kíváncsi lennék az előzetes oláh sajtóra! Vajon ott is előre felszopják az ellenfelet hogy mennyi klasszissal jobb? Vagy esetleg magukkal foglalkoznak és a maximumot akarják látni? Mert ennyi lenne az elvárás ugye...ki lehetne esni 0 pontal szépen is csakszólok...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”