Ami meg a magyar válogatottat illeti, én tényleg nagyon szurkoltam nekik mostanáig, hogy meglegyen a továbbjutás, de az igazság az, hogy nem érdemeltük volna meg szerintem. Sem az eredmények (összesen két rúgott gól és egy egészen sovány győzelem a skótok ellen), sem a mutatott játék (a skótok ellen is szerintem 75 percig rossz felfogásban játszottunk, a svájciak ellen meg 60 percig kifejezetten rosszul) alapján nem mondhatjuk azt őszintén, hogy ott vagyunk a legjobb 16 csapat között.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
