28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Igen, ez nekem is folyamatosan problémát okozott már napok óta, hogy olyan csapatok ellen kellett szurkolni, akik jól játszottak, meg megérdemelték (volna) a győzelmet vagy a továbbjutást. De ezt írtam is már a múltkor.

Ami meg a magyar válogatottat illeti, én tényleg nagyon szurkoltam nekik mostanáig, hogy meglegyen a továbbjutás, de az igazság az, hogy nem érdemeltük volna meg szerintem. Sem az eredmények (összesen két rúgott gól és egy egészen sovány győzelem a skótok ellen), sem a mutatott játék (a skótok ellen is szerintem 75 percig rossz felfogásban játszottunk, a svájciak ellen meg 60 percig kifejezetten rosszul) alapján nem mondhatjuk azt őszintén, hogy ott vagyunk a legjobb 16 csapat között.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Laccy93
Laccy93 [1195]
Egyetértek. Nekem ezerszer szimpatikusabbak, mint a portugálok. Amúgy se szeretem őket, nem tudtam őszintén nekik szurkolni. Georgia meg tök jó meccseket játszott, szerintem megérdemelték bőven.

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Ezzel most lehet egyedül leszek, de nekem a grúzok játéka nagyon tetszett. Megérdemelték a nyertes meccset. Tanúlság: nem matekozni kell, hanem focizni.

Vissza

Fórumszabályzat