ez olyan mintha nálunk egy zsidó királyt kreálnának egy játékban, ami persze volt tulajdonképpen Aba néven, és ez egyedül állo europában hogy egy országnak zsidó származásu királya legyen, de tuti hogy mindekinek jobban feküdne egy kinizsi vagy hunyadi játékban
montanosz