28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

25 perc Civilization VII a reggeli mellé [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Brutálul lenyúlták a Humankind korszakait.
Kiváncsi leszek milyen lesz, mert szerintem a Humankind nem sikerült jóra.

Vissza

Fórumszabályzat