
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Star Wars: Outlaws
Örülök! 

X1X-en nincsenek ilyen performance gondok amúgy.
FPS dropokat tapasztalok időnként, de semmi kirívó.
FPS dropokat tapasztalok időnként, de semmi kirívó.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Tegnap egész nap toltam. A hangulat és a látvány szerintem teljesen rendben van. A főhősünket még ízlelgetem, de nem unszimpatikus. Nix meg cuki!
Elkezdtem a mellékes tevékenységeket, de sokszor nem volt megfelelő felszerelésem feloldva vagy túl csicska volt még a karakterem és folyamatosan meghaltam. Így ezt elengedtem és inkább csinálgatom a fő kampányt. Ezek a küldetések amúgy eddig a legjobbak. A Birodalmi űrbázis és az első bolygón lévő Birodalmi állomás is nagyon állat volt, ezeket élem a legjobban. És akkor jöjjenek a negatívumok:
-Nekem továbbra is kicsit megmosolyogtató, hogy az 50 kilós nőci mindenkit kiüt a fa**ra és ez az elsődleges fegyvere. Rohamosztagosokat is fejbe kólintom puszta ököllel egyszer és fekszenek.
Én egy ilyen karakternek kütyüket és egyéb opciókat adtam volna, hogy ne a testi erejére hagyatkozzon elsődlegesen, mert megmosolyogtató.
-Ha már 90%-ban lopakodunk, akkor tudjunk már testeket cipelni és elrejteni. Mert így folyamatosan észreveszik őket az őrjáratok szinte egyből. Idegesítő és frusztráló.
-A felvehető kétkezes fegyvereket folyamat elejti Kay. FOLYAMAT! Ha megnyom pár gombot vagy létrán mászik. Szóval konkrétan, ha szintet váltunk vagy leugrunk, akkor onnantól buktuk a fegyvert.
-Az AI szokás szerint vicc. Ezen már meg se lepődnék, de a nyílt világban közlekedő nem ellenséges speederek konkrétan nagy sebességgel frontálisan ütköznek folyamat. Az egyikük mellettem csattant, majd leállt a szívem. Ilyen igénytelenséget utoljára CP2077 megjelenéskor láttam.
-A teljesítmény elég vicc. Amint kiérsz a nyílt világba, onnantól elkezd haldokolni a játék. De történt olyan is, hogy teljesen össze**arta magát és menübe lépve a léptetés is 5-10 másodpercet vett igénybe. Újra is indítottam. Nagyon durva videó memória zabálást művel le a játék, RTX4090 tulajok is panaszkodnak, de az AMD-seket sem kíméli.
-És itt jön a legidegesítőbb része. Nálam általában úgy egy óra játék után jött elő, hogy az összes textúra elmosott hulladékká redukálódik a játékon belül. Ez is egy olyan issue, ami AMD és NV tulajokat is érint. Graphics settings.cfg fájlban a [“streamer dedicated”] = 64-et ha átírod 4096-ra vagy 8192(nekem itt már asztalra vágott 1,5 óra után)-re, ha bírja a géped, akkor segít. Pontosabban annyit segít, hogy kicsit később jön elő a probléma. Hiába állítod írásvédettre a fájlt, akkor is széthullik a játék.
Szóval összességében kicsit beta érzetet kelt a játék és ezek olyan súlyos hibák, amik minden hardware-t érintenek. Szóval tisztában voltak mindezzel, csak torkon fo*ták ismét a játékosokat és inkább kiadták. Én jó szívvel senkinek nem tudom ajánlani jelen állapotában. 18 Euróért én természetesen végigjátszom, de nem hiszem, hogy ezeket javítani fogják mostanában......
Elkezdtem a mellékes tevékenységeket, de sokszor nem volt megfelelő felszerelésem feloldva vagy túl csicska volt még a karakterem és folyamatosan meghaltam. Így ezt elengedtem és inkább csinálgatom a fő kampányt. Ezek a küldetések amúgy eddig a legjobbak. A Birodalmi űrbázis és az első bolygón lévő Birodalmi állomás is nagyon állat volt, ezeket élem a legjobban. És akkor jöjjenek a negatívumok:
-Nekem továbbra is kicsit megmosolyogtató, hogy az 50 kilós nőci mindenkit kiüt a fa**ra és ez az elsődleges fegyvere. Rohamosztagosokat is fejbe kólintom puszta ököllel egyszer és fekszenek.
Én egy ilyen karakternek kütyüket és egyéb opciókat adtam volna, hogy ne a testi erejére hagyatkozzon elsődlegesen, mert megmosolyogtató.
-Ha már 90%-ban lopakodunk, akkor tudjunk már testeket cipelni és elrejteni. Mert így folyamatosan észreveszik őket az őrjáratok szinte egyből. Idegesítő és frusztráló.
-A felvehető kétkezes fegyvereket folyamat elejti Kay. FOLYAMAT! Ha megnyom pár gombot vagy létrán mászik. Szóval konkrétan, ha szintet váltunk vagy leugrunk, akkor onnantól buktuk a fegyvert.
-Az AI szokás szerint vicc. Ezen már meg se lepődnék, de a nyílt világban közlekedő nem ellenséges speederek konkrétan nagy sebességgel frontálisan ütköznek folyamat. Az egyikük mellettem csattant, majd leállt a szívem. Ilyen igénytelenséget utoljára CP2077 megjelenéskor láttam.
-A teljesítmény elég vicc. Amint kiérsz a nyílt világba, onnantól elkezd haldokolni a játék. De történt olyan is, hogy teljesen össze**arta magát és menübe lépve a léptetés is 5-10 másodpercet vett igénybe. Újra is indítottam. Nagyon durva videó memória zabálást művel le a játék, RTX4090 tulajok is panaszkodnak, de az AMD-seket sem kíméli.
-És itt jön a legidegesítőbb része. Nálam általában úgy egy óra játék után jött elő, hogy az összes textúra elmosott hulladékká redukálódik a játékon belül. Ez is egy olyan issue, ami AMD és NV tulajokat is érint. Graphics settings.cfg fájlban a [“streamer dedicated”] = 64-et ha átírod 4096-ra vagy 8192(nekem itt már asztalra vágott 1,5 óra után)-re, ha bírja a géped, akkor segít. Pontosabban annyit segít, hogy kicsit később jön elő a probléma. Hiába állítod írásvédettre a fájlt, akkor is széthullik a játék.
Szóval összességében kicsit beta érzetet kelt a játék és ezek olyan súlyos hibák, amik minden hardware-t érintenek. Szóval tisztában voltak mindezzel, csak torkon fo*ták ismét a játékosokat és inkább kiadták. Én jó szívvel senkinek nem tudom ajánlani jelen állapotában. 18 Euróért én természetesen végigjátszom, de nem hiszem, hogy ezeket javítani fogják mostanában......
Majd írjátok meg, milyen, mert eközött és a Wukong között vacilálok. 

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]