(Jók a shortcutok nagyon, de nekem nem volt elég.)
Dathomir az egyetlen, amit makacsságból kivittem 100%-ra, de az annyira megterhelte a szervezetem, hogy inkább ugranék neki harmadszorra is Koboh-nak.
Érdekes, hogy kinek mi fekszik jobban.
Haha, a legalacsonyabb szinten vagyok, és a brutál odabaszó duplapengés húsdaráló vortex dive-ot használom, azzal a dupla Rancoros force tear nettó 23 másodperc volt, és ez így jó nekem.
