28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

Hofi
Hofi [1579]
Milyen régen vagytok itt! Aztaaa!!! Akkor én nem szólok semmit a több mint 24 évemmel! 2000-ben regeltem, de már előtte is olvastam az oldalt. Ritkán látni ilyen régi bútordarabot. Szóval ha a ti éveitekkel az "kemény", akkor az enyémmel "acél".
Szóval 24 ÉV!¡! No comment.

Vissza

Fórumszabályzat