Aztán nagyon gyorsan megszoktam a vidéki életet és az ingázást, de a vezetősdit nem, nem is ragaszkodtunk egymáshoz, így visszakaptam a régi pozimat. Sajnos a mentális egészségem így is ráment, de gyógyulok.
5 tetoválással lettem gazdagabb, fogytam, majd visszaszedtem ugyanazt a 8 kilót, eljutottam Hamburgba, és álltam a Barba Negra színpadán. Ami lehet, hogy az utolsó koncertem volt, mert év végén kiléptem a zenekaromból.
A legfontosabb, hogy macskás ember lettem, a klasszikus "kettő lett, maradhat?"-szitu, és élvezem minden másodpercét.
