
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Bemutatták az NVIDIA GeForce 50-es GPU-szériát [hozzászólások]
Nekem is kb. 700k-ba fájt a gép és hála az égnek gyönyörűen hasít rajta minden. Abban sem vagyok biztos, hogy indokolt lesz jövőre az upgrade. Max én nem fogok bírni magammal. 

Itt mondjuk azt is csak prebuilt pc-ben lehet kapni, olyan 2.6 misitől
Én most 800ért vettem a gépet cakumpakk, már az sem kevés, de ha azt nézzük, hogy éveik nyúzom majd, még elfogadható. Millió felett már azért kicsit necces.
Én most 800ért vettem a gépet cakumpakk, már az sem kevés, de ha azt nézzük, hogy éveik nyúzom majd, még elfogadható. Millió felett már azért kicsit necces.
I wish I could have known about the view from halfway down
Engem jobban zavar a közel két millás 5090 ár. Basszus, az egész gépen került annyiba, azért mindennek van határa

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Remélem normalizálódik a helyzet, mire kell nekem az upgrade. Ha 5070 Ti Super lesz esetleg 400 körül jövő nyáron, akkor talán. De még bizonyítania kell ennek az új szériának.
Jaja
Valszeg újrarakom a windows, szerintem kicsit elbasztam a driver helyzetet azzal, hogy bent volt először az nvidia kártya, majd nem tudtam rendesen leszedni azt a drivert, mert a kedves windows ugyebár nem enged belépni safe módba, mert a pin akármi nem működik...
Felnéztem most az itteni webshopra, 700k körül lehet 5080at rendelni májusi kiszállítással
Vicc
Valszeg újrarakom a windows, szerintem kicsit elbasztam a driver helyzetet azzal, hogy bent volt először az nvidia kártya, majd nem tudtam rendesen leszedni azt a drivert, mert a kedves windows ugyebár nem enged belépni safe módba, mert a pin akármi nem működik...
Felnéztem most az itteni webshopra, 700k körül lehet 5080at rendelni májusi kiszállítással
ViccI wish I could have known about the view from halfway down
De ha épp elindul a gép, akkor hasít. 

Hasít a cucc, 5220x1440ben, ultrán, Hogwarts Legacy átlag 100 FPS, God of War 200+, Dead Space remake meg 180 körül, de ott a proci van folyton 100%-on valamiért
De azért nem probléma mentes az élet, néha nem indul a gép, és ég a VGA lámpa az alaplapon, néha meg indul, de mégis ég a lámpa
Egy kicsit megigazítottam a csatlakozásokat, azóta mondjuk nem volt, de lehet csak véletlen egybeesés. Én raktam össze a gépet, életemben először, szóval nem feltétlen az AMD a hibás
Fűteni nem kell a szobát, nyáron ez durva lesz.
De azért nem probléma mentes az élet, néha nem indul a gép, és ég a VGA lámpa az alaplapon, néha meg indul, de mégis ég a lámpa
Egy kicsit megigazítottam a csatlakozásokat, azóta mondjuk nem volt, de lehet csak véletlen egybeesés. Én raktam össze a gépet, életemben először, szóval nem feltétlen az AMD a hibás
Fűteni nem kell a szobát, nyáron ez durva lesz.
I wish I could have known about the view from halfway down
Remélem beválik! Eddig ez az 50-es széria elég vicc az indítást és a sok bakit elnézve.
Örülök, hogy hamar elfogadtam a helyzetet és megvettem az AMD kártyát. Az nVidia meg szarjon sünt.
I wish I could have known about the view from halfway down
YT-n volt egy találó megjegyzés: fake frames, fake performance, fake prices, fake ROPs, fake supply.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]