28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fontos részletet szúrtak ki a rajongók a Mafia: The Old Country hivatalos oldalán [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Ez szerintem jó dolog!
A harmadik rész - bár szerettem - nagyon elfolyt a nagy szabadságban. Ráadásul a küldetések is mind egy kaptafára mentek: csendben lopózva lefarmolni a lehető legtöbb ellenséget mielőtt kitörne a tűzharc.
Az első részhez képest - ahol volt minden is - de többnyire különböző filmek ikonikus jelenetei... azaz tök változatos volt.
Ha teljesen kiveszik a bejárható világot és "csak" jó történetű, különböző tipusú fix küldetések sorozata lesz, akkor az teljesen rendben van.

Vissza

Fórumszabályzat