Sajnos szerintem rendőr nélkül is elkanászodnak, ezért én inkább rájuk hívnám, valahányszor randalíroznak.
Gyertek át Zuglóba, itt jobb a helyzet valamivel.

Fórum » Nem számítástechnikai témák

Rendőrségi bejelentéssel nem tudom mit érek el. Ha ki is jönnek egyszer talán figyelmeztetni őket, akkor utána még inkább elmérgesedhet a helyzet. Ki tudja milyen aljasságokra lennének képesek azután, mennyire képesek mélyre süllyedni. Valószínű olyan mélységekbe, amiről nem is álmodnék. De tényleg gyomorgörccsel lépek be a lakásba, hogy vajon éppen megint megy-e a bulika. Ráadásul szinte mindig otthon basszák a rezet, mert akármelyik nap vagyok HO-ban, akkor is már hallom, hogy délelőtt indul lenn a mozgolódás. Gondolom amikor magukhoz térnek. Nem tudom miből élnek...."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"