28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nintendo Switch 2 és Welcome Tour – Ami egyszer összetartozik, ember szét ne válassza! [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
"Az eredeti Switchet sosem tekintettem alkalmasnak fő játékplatformnak" --> Még jó hogy páran meg igen...végül is a másik két banda nyírta ki az ex. címeit vagy tolta át PC-re amint lehetett...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat