28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40k: Space Marine 2



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Visszatértem hozzá, mert még mindig kegyetlenül jóóó mariskaként hentelni!!! A Siege módot még nem tudtam kipróbálni, de operation-ben húzom ismét a karikat, mert jött egy újítás, hogy 4 speckó passzív képességet szerezhetsz meg minden kaszttal, de minden újabb skill berakása után nullázza a kari szintjét 25-ről 1-re. Úgyhogy megint lehet időt égetni vele.

Jah meg nagyon szeretnék megcsinálni 7 halálos nehézségű küldetést a sisak miatt, de eddig egy sem sikerült. Randomokkal lehet sosem lesz meg.....

Vissza

Fórumszabályzat