A Siege módot még nem tudtam kipróbálni, de operation-ben húzom ismét a karikat, mert jött egy újítás, hogy 4 speckó passzív képességet szerezhetsz meg minden kaszttal, de minden újabb skill berakása után nullázza a kari szintjét 25-ről 1-re. Úgyhogy megint lehet időt égetni vele.
Jah meg nagyon szeretnék megcsinálni 7 halálos nehézségű küldetést a sisak miatt, de eddig egy sem sikerült. Randomokkal lehet sosem lesz meg.....
