„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Az MI miatt kényszerül magyarázkodásra a The Alterst fejlesztő 11 bit studios – ez lesz a jövő? [hozzászólások]
Ez korrekt, de nem ezt olvastam ki az eredeti hszedből, hanem azt, hogy a konzolosok szivárványosat élveznek a szerintük szuper, valójában 3. világbeli gyerekmunkások által összetákolt, hulladék gaystationjeikre.
Mit nem értesz rajta? Szánalmas már ez a "gépek elveszik az emberek munkáját" téma miatt picsogni, vagy haladsz a korral vagy lemaradsz.
Amúgy meg vicc az egész, hiszen eddig is használtak segédprogramokat játékokhoz vagy bármihez. Annyi a különbség, hogy gyorsabb, jobban használható lett.
Amúgy meg vicc az egész, hiszen eddig is használtak segédprogramokat játékokhoz vagy bármihez. Annyi a különbség, hogy gyorsabb, jobban használható lett.
Dark Archon
Ezt elolvastam vagy 6x, de eskü nem értem az összefüggést a cikkel vagy Baracklekvár hsz-ével. 

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Biztos csak az IQ-szegény konzolosok sírtak, az amúgy kézzel forrasztott alaplapos, kézzel festett GayStation 69 mellett, amihez persze kézzel bányászták a nyersanyagokat is, és bringás futár szállította ki (nem e-bike! fújj).
Dark Archon
Megáll ész.
Most komolyan az a helyzet, hogy az ügyfelek-vásárlók háborogni fognak, ha én egy szoftvert/funkciót rövidebb idő alatt végzek el és/vagy olcsóbban, mert közben felhasználtam fejlesztés során az AI-t segítségül, akármilyen mértékben? Ha segített egy szintaktikában, az még belefér? Ha megírt helyettem 4 kódsort, az meg már nem? Vagy hol a határ, amikor a felhasználó-vásárló az olcsóbb ár miatti örömködés helyett nekiáll picsogni?
Ha az AI produktum - legyen az bármi - egyszerűen ótvarosan rossz, akkor lehet és kell hőbörögni. Pont ugyanúgy, mint amikor a nem AI produktum lesz ótvarosan rossz. De nehogy már visszatérjünk oda hogy csak a kézzen fonott tudomisénmi az autentikus és elvárt, és ha valaki már szövőgépet használ, az égbekiáltó.
Az olcsó tömeg AI zenék egyelőre ótvarosak, s a képek sem valami jók. Ha ezt szánja valaki késztermékbe ma akkor jöhet a mérgezett kötél annak a fejlesztőgárdának megérdemelten. De ha valaki egy semmi placeholder-ként alkalmazza csak az AI-t, hogy netán kész legyen időre a produktum és akár a tervezett költségkereten belül, az ne legyen már sarlatánság...
Valakik megint átestek a faló túloldalára és most gyerekesen picsognak.
Most komolyan az a helyzet, hogy az ügyfelek-vásárlók háborogni fognak, ha én egy szoftvert/funkciót rövidebb idő alatt végzek el és/vagy olcsóbban, mert közben felhasználtam fejlesztés során az AI-t segítségül, akármilyen mértékben? Ha segített egy szintaktikában, az még belefér? Ha megírt helyettem 4 kódsort, az meg már nem? Vagy hol a határ, amikor a felhasználó-vásárló az olcsóbb ár miatti örömködés helyett nekiáll picsogni?
Ha az AI produktum - legyen az bármi - egyszerűen ótvarosan rossz, akkor lehet és kell hőbörögni. Pont ugyanúgy, mint amikor a nem AI produktum lesz ótvarosan rossz. De nehogy már visszatérjünk oda hogy csak a kézzen fonott tudomisénmi az autentikus és elvárt, és ha valaki már szövőgépet használ, az égbekiáltó.
Az olcsó tömeg AI zenék egyelőre ótvarosak, s a képek sem valami jók. Ha ezt szánja valaki késztermékbe ma akkor jöhet a mérgezett kötél annak a fejlesztőgárdának megérdemelten. De ha valaki egy semmi placeholder-ként alkalmazza csak az AI-t, hogy netán kész legyen időre a produktum és akár a tervezett költségkereten belül, az ne legyen már sarlatánság...
Valakik megint átestek a faló túloldalára és most gyerekesen picsognak.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]