28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Most már tudjuk a Syberia Remastered megjelenési dátumát is [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

peterszky
peterszky [70]
Agybajt kapok attól, hogy az extra kiadásokat mostanság már csak a konzol verziók kapják meg

Vissza

Fórumszabályzat