28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

xyzw
xyzw [762]
Hát igen, én nem vagyok igazi CRPG fan. A taktikai/stratégiai játékok felől érkeztem. Nem mondhatom hogy nem tudtam mi vár rám, a Divinty: OS 2-t is játszottam. Végig olyan érzésem volt, hogy kihagyok, elcseszek valamit. A történet is rám omlott, a grandiózusság nyomasztólag hatott rám. Ami bennem jobban megmaradt, az inkább egy-két csata, amiben vért izzadtam. Először fogalmam sem volt hogy tudnám megcsinálni, aztán másodszor, harmadszor, tizedszer sem. Napközben járt az agyam, hogyan tudnám este megcsinálni. És utána sikerült.
Germinator
Germinator [29908]
Nekem is 170 óra volt az első, most a másodikkal járok 150-nél...

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

xyzw
xyzw [762]
Én egyszer játszottam végig, 174 órába telt. Fantasztikus játék, de azóta nem bírtam elindítani.

Vissza

Fórumszabályzat