28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Clair Obscur: Expedition 33



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7046]
Egyrészt az, másrészt hiába kukacoskodsz a szubjektivitással, ha ott a "kinek mi tetszett az idén".

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

davkar9
davkar9 [11521]
Persze ha elfogadjuk év játékának. Eskü mintha már láttam volna ugyanilyen picto magyarázós posztokat amik most mennek valami hírnél/cikknél vagy az általános játszós topicban. Szerintem egyszerűbb lenne egy helyre gyűjteni, hogy elég legyen csak visszagörgetni, ha újra előjön a téma, de végül is mindegy.
subject17
subject17 [7046]
Én arra jutottam, hogy egyébként tökéletesen témába vágó az "év játéka" thread alatt, azért nem erőltettem a költözködést.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

davkar9
davkar9 [11521]
Tényleg jobb lenne ha inkább ide gyűlnének a hszek, főleg ha már alapvető gameplay tippek és spoilerek repkednek.

Vissza

Fórumszabályzat