

(egyébként igen, de úgy is élmény a játék
)
(Kivéve, ahol nem, megyek is vissza a Diablo 4-be újabb torment szinteket megnyitni, mert kezd nagyon könnyű lenni.)
Fórum » Beszélgetés a játékokról


(egyébként igen, de úgy is élmény a játék
)

Dark Archon


Dark Archon


De mondjuk most már kezdem élvezni a harcokat, egyre jobban megy.
Dark Archon