Várom a későbbi bejegyzéseidet - már csak az ügyben, hogy mennyire öregszik jól majd a fenti mondatod

A játék "kötelező elemű" ellenfelei amúgy szvsz elég könnyűek, főleg ha majd meglesz az a piktód, ami eltörli a 10 ezres sebzésplafont, mert akkor már egyenesen nevetségesen könnyűek lesznek (kb. az első körben lenyomsz mindenkit, lépni sem tudnak). Ám azért a szabadon kalandozás közben bele lehet futni majd egy-két olyan ellenfélbe, ahol - már most borítékolom, hogy - nagyon-nagyon ki fogsz akadni. Némelyikük csak nehezebb/trükkösebb, ki kell ismerni, és nem lesz velük sem gond. (Bár közben szitkozódsz majd, törléssel fenyegetőzl stb.) De van közöttük egy, aki messze kiemelkedik a többi közül: neki van pl. 18 támadásból álló kombója is (csapásonként kissé eltérő időzítésekkel, hogy extra nehéz legyen), és ez még nem is a legrosszabb dolog, amire képes... de nem akarok spoilerezni. Meg ezek nem kötelező elemek/ellenfelek, szóval rajtad áll csak...
Endure. In enduring, grow strong.
