28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Nvidia mutatja meg nekünk, milyen lesz Raccoon City a hamarosan megjelenő Resident Evil Requiemben [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Megnéztem ezt a trailert már többször is. Nem azért, mert annyira hajmeresztően jó trailer lenne, nem is azért, mert épp a Resis időszakomat élem, hanem mert annyira nonszensznek találom ezeket az nvidia-felszopkodó pr-videókat, hogy arra szavak nincsenek. Jól néz ki? Jól néz ki. Nevezhetjük forradalminak? Nem, mert látványra már pár 10 évvel ezelőtti játék is tudta hozni ezt a grafikai szintet, és mára eljutottunk egy olyan pontra, hogy sokkal több kell ahhoz, hogy el legyünk kápráztatva. Hozzátesz-e bármi érdemit az összképhez, hogy az autók fényezése szebben csillog, és a csatornafedőkből élethűbben tör fel a gőz? Egy kicsit lehet, hogy igen, ha játék közben észreveszed (a többség nem fogja), elmondhatod, hogy hűha, és haladsz is tovább - innentől kezdve megéri-e azt a felárat, amibe ez a technológia a világnak és a végfelhasználóknak, magyarul nekünk kerül? Tök jó dolog ez a DLSS is, be is szoktam kapcsolni, ha van, viszont van egy olyan mellékhatása, hogy nem is tudom, néhol ilyen zavaros AI-szerűbb lesz tőle az összkép. Szóval röpködnek fölfele az árak, miközben grafikában olyan nagyot nem tudtunk előrelépni a 2010-es évek szintjétől, és a többség nem is igényelné. Egyre nehezebb lesz gépfejlesztésre rávenni az embereket.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Vissza

Fórumszabályzat