Az egésszel azt akartam mondani, hogy technológiailag nyilván lehet még a részletességet hova fokozni viszont a játékélményen nem tudnak a grafikával "javítani" mivel már évekkel ezelőtt elértünk egy "maximumot". Felőlem jöhet a 2035-ben az nvdia skinworks, ami a pálya hőmérsékletének megfelelően fogja valós időben libabőrözni vagy izzasztani a karaktert, sok értelme nincs ha abból igazából nem látsz semmit a karakteren a kamera és/vagy a páncél miatt és a "fázol, csökken a hp, vegyél kabátot" ugyanúgy ui-n keresztül lesz kommunikálva.
Rendőrségi kamera alapú utra-realisztikus cuccok pedig inkább aggasztó techdemók, sokkal szívesebben maradnék a cod féle beszkennelt hollywoodi híresség 20xx epizódnál. Nem tudom, nekem legalábbis nagyon bizarr ez az igény, hogy valósághű alakokra lehessen valósághűen lövöldözni... Még esetleg a p*rnó játékoknál lehetne létjogosultsága, de hasonlóan csak a homlokomat ráncolnám mind a készítői-, mind a fogyasztói szándékot illetően. Plusz valamiért kétlem, hogy az nvidia hasonló lelkesedéssel és büszkeséggel promózná a Hentai Tygoon 3000-et.
