28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Dicső országunkban voltam a hétvégén, és életem első autóbérlésén estem át.
Azt hittem, hogy ez majd milyen király lesz, de fél órát álltunk a pultnál sorban, mert aki előttünk volt, az nem online foglalt, hanem ott helyben, és szép lassan pötyögött be mindent a gépbe, meg nézegette az autókat... Aztán lesétálunk a kocsihoz, és 2 gyerekülés helyett 0 volt benne. Szóltam a kollégának, aki közölte, hogy nincs benne a foglalás a rendszerben, mutassam meg a szerződést... Végül hoztak egy elfogadható gyerekülést, és egy ISOFIX nélküli babaülést, ami totál életveszélyes volt... Nagy nehezen beizzadtuk a helyére, de sokat nem ért volna, ha pl felborulunk a kocsival. Összességében így tovább tartott az autót átvenni, mint a repülőút.

Az autó maga meg egy Mini Countryman volt, ami meglepően béna volt. Azt hittem a Mini az prémium, de nem sokkal éreztem prémiumabbnak, mint egy Dacia Dustert.

Legközelebb inkább a MÁVra bízzuk magunkat

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat