Biztos csak a keresztény fundamentalizmus beszél belőlem, de a fóbia szóval nem tudok egyetérteni. Az irracionális félelemre utal.
Nyilván a "vannak feka barátaim" nyomán le kell írjam, hogy nekem is vannak, muszlim ismerőseim, és nem hiszem, hogy az értékrendi különbségek túl látványosak a mindennapokban. Viszont néha-néha előbújik és akkor nagyon problémás.
...aztán előbb utóbb kiderül, hogy ha többségbe kerülnek akkor beigazolják-e a riogatók jóslatait.
Man literally too angry to die