28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Monty
Monty [18]
Tudna valaki ajánlani nekem egy megbízható N64 Emulátort? A Stadiumhoz kellene, de sem az Ultra, sem a Nemu nem működik rendesen. Ti mit használtok?

Probe, köszönöm a leírást!

Vissza

Fórumszabályzat