28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
Én is valami szar emulátort fogtam ki! Pedig a játék érdekelne!
Lehetne csinálni ilyen játékot PC-re mármint egy igazi pécés játékot! Ha belegondolok egy tökúj játékstílus lenne mert ameddig járkálsz addig tp mikor meg kűzdesz akkor lehetne rts! Vagy valami újféle kameranézet...

"Find out who you really are"

Vissza

Fórumszabályzat