28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorjátékok



Írd ide hozzászólásod:

Tomsess
Tomsess [1440]
Azért az Alone in the Dark sorozat se kutya.Este nem olyan jó játszani vele.Az eggyes még nem is annyira (de eléggé) a kettes már no,de a hármas.Az király.A négyes nekem nem tetszik.Már nem igazi kalndjáték.

Vissza

Fórumszabályzat