28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

kertesz
kertesz [497]
Monty! Én nem PC-n hanem N64-en játszok. Egyébként van PSX-em is. Emulátort nem tudok csak SNES-hez.

PC/PS2/XBOX

Vissza

Fórumszabályzat