28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

caius
caius [29]
Mekkora "residental" zónát és "industry" zónát építsek?(Csak ez a nyűgöm, mert más helyen olvastam hogy nagy területűt kell mind kettőből rögtön építeni és annak levinni az adóját kb.4.00%-ra...)

Vissza

Fórumszabályzat