28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Igen, így van. Így kell kezdeni a játékot, de aztán még durvább lesz.
Viszont nem értem, hogy hogyan érted, hogy mekkorát? Hány kocka X kocka? Így érted? Hát csinálj, mondjuk 10X10-est. Villamosítsd és vizet is adj nekik, aztán ha elkezdenek beköltözni, akkor folyamatosan bővítsd ezt a területet. Érzéssel. Kisérletezz!
caius
caius [29]
Mekkora "residental" zónát és "industry" zónát építsek?(Csak ez a nyűgöm, mert más helyen olvastam hogy nagy területűt kell mind kettőből rögtön építeni és annak levinni az adóját kb.4.00%-ra...)

Vissza

Fórumszabályzat