28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Lacika85
Lacika85 [42]
Sziasztok
Valaki meg tudná mondani hogy mi az istent kell csinálni a 2-es pályán a sofőr kihalgatása után.
(Elvileg át kell jutni a déli szárnyba.)

Előreis köszi.

Vissza

Fórumszabályzat