28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Jency
Jency [473]
Ja meg meg azt akartam mondani ,hogy tegnap kaptam meg csak meg a jatekot. Aztan nem tudom de olyan jo volt ,hogy regen az 1 et nyomtam mint allat nagyon tetszett. Altalanos iskolas voltam kb. Es most egyik ejjel berakom es bejon a 4nek a logoja. Ugy jo erzes volt

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat