Ja meg meg azt akartam mondani ,hogy tegnap kaptam meg csak meg a jatekot. Aztan nem tudom de olyan jo volt ,hogy regen az 1 et nyomtam mint allat nagyon tetszett. Altalanos iskolas voltam kb. Es most egyik ejjel berakom es bejon a 4nek a logoja.

Ugy jo erzes volt

Can I kick it??!!