28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Palika
Palika [152]
Már csináltam kifele vasutat, főutat, autópályát mindent.
De így is csak 0 és 10 dollcsi között ugrál a Mass Transit.
Plííz! Help!

Nos, izé...

Vissza

Fórumszabályzat